HİZMETLERİMİZ

Tesis Yönetimi

GSS, 1990 yılında hizmet sektörüne girerek, Türkiye’de hizmet sektörünün her alanda gelişimine katkı sağlamış bir gruptur.

Tamamı yerli sermaye girişimi olup; ortaklarının hizmet sektörü ve kendi alanlarındaki deneyimlerini kullanarak, hizmet sektörünün her alanına değer katmak ve farklı bir kalite anlayışı ortaya koymak üzere kurulmuştur.

GSS’in amacı; müşterisini var oluş nedeni olarak kabul ederek; sağladığı tüm hizmetlerde ölçülebilir bir kalite ve güven standardını ortaya koyarak, bu alanda her projeye ayrı en kaliteli çözüm ortaklığı sunmak ve müşterisine farklı deneyimleri yaşatmaktır.

GSS, bağlı şirketlerini tek bir çatı altında toplayarak, Entegre Tesis Yönetimini; rezidanslar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, okullar, hastaneler ve fabrikalar gibi değişik iş kollarındaki müşterisine sunabilen; bunun yanında yönetim, temizlik, teknik, güvenlik, haşere kontrol, bahçe düzenleme, catering ve diğer tekli servis hizmetlerini de farklı kombinasyonlarla müşterisine sağlayabilen bir hizmet kuruluşudur.