KURUMSAL

Hakkımızda

GSS Entegre Servis Sistemlerinin temelleri 1990 yılında Sn. Eyüp Güntay tarafından kurulmuş ve günümüze kadar başarıyla gelmiştir. 1990 lı yıllarda sadece Temizlik Hizmetleri alanında faaliyete başlamış ve ilerleyen zamanlarda farklı hizmet alanlarında, konusunda uzman olan profesyonel kadroları, ayrı markalar adı altında yapılandırmış ve böylece hizmet kalitesinden taviz vermeden faaliyetlerine devam etmiştir.

Hizmet sektöründeki yapılanmalarını tamamen ihtisaslaşma üzerine yapılmış ve hizmet alanlarını, ayrıştırarak farklı yönetim kadroları ile yapılandırarak bu sayede kaliteyi en üst düzeyde vermeyi başarmıştır.

Toplam kalite anlayışını benimseyerek, yapılanmasını da çağın gerekleri doğrultusunda gerçekleştirmiş olup,  ‘İnsan ve Teknoloji’yi hizmetin odak noktasına koyarak,  sektörde pek çok ilke de imza atmıştır.

Öncelikle Temizlik Sektörü ile iş hayatına başlayan grup, ilerleyen yıllarda, Hastane, Üniversiteler,  AVM, Plaza, Okullar da Bina Tesis Yönetimini içinde bulunduran, Güvenlik ve Teknik Hizmetler, Haşere ilaçlama, Bahçe düzenleme ve Catering alanlarında söz sahibi olan bir grup olmuştur.

GSS Entegre Servis Sistemleri, Türkiye genellikle 78 ilde  toplam 7.000 kişinin üzerinde kişiye %100 ÖZ SERMAYESİ ile istihdam sağlamaktadır.

Türkiye'nin önemli kurum ve kuruluşlarının emanetini koruyan Ulusal Güvenlik, her zaman profesyonel kadrosu ile teknolojik yeniliklerin takipçisi, gelişime açık ve Toplam Kalite Yönetimi'ni tam olarak özümsemiş bir hizmet anlayışı ile yarınlarınızı güven altına almaktadır.

Yine CleanUp markasıyla hizmet veren Temizlik firması ile de Yılların verdiği deneyim ve tecrübeyi teknoloji ile harmanlayarak, sağlam ve kurumsal bir çatı oluşturmuştur.

• Hizmet Sektörünün Bilgisayar yazılımlarını kullanarak, Sistemli çalıșmasına öncülük etmiș ve sektörün en önemli yazılım programının geliştirilmesine Öncülük etmiştir.

• Türkiye’deki Hizmet Sektöründe operasyon tarafında Program destekli olarak çalıșan İlk firma olma özelliğine de sahiptir.

• Müșterilerine, sorunlarını çözmek adına operasyonel yeni fikir ve yenilikçi çözümlerle destek sağladı.

• Temizlik hizmetlerine ilișkin geliștirdiği kuramlar ve müşterisiyle arasında yarattığı sinerji sayesinde profesyonel iș birliktelikleri kurmuş ve İșin her așamasında çalıștığı firmaların fahri danıșmanlığını yapmıştır.

Hizmet sektöründe günümüzde AKTİF olarak faaliyetine devam eden, En eski Temizlik firmasıdır.

VE ŞİMDİ

Yeni bir yapılanma içine girerek GSS Entegre Servis Sistemleri adı altına sektörüne farklı bir soluk getirmiş ve yeni katma değerler sağlamak amacıyla Satış ve Pazarlama faaliyetlerine GSS adıyla devam ettirme kararı alarak, hizmet alanlarında,  operasyon tarafında tamamen HİZMET organizasyon yapılarını ayrıştırarak ihtisaslaşma konusunda çok önemli bir adım atmış bulunmaktadır.

Sizi anlayan ve size özel çözümler yaratan profesyonellere ulaşmak için GSS ile tanıșın ve tüm sosyal hizmetler konusunda hayatınızda açılan bu yeni sayfaya kulak verin...

 

gss-turkey.com