HİZMETLERİMİZ

Resepsiyon Güvenlik

Müşteri ziyaretçilerinin resepsiyon alanlarında güvenlik görevlileri tarafından gizlilik ve güvenlik ön planda tutularak giriş kontrol, resepsiyon ve müşteri hizmetleri kombinasyonundan oluşan hizmetler sunulur.

Nokta Güvenlikleri

Güvenliği sağlanan tesislerin giriş ve çıkışlarında ve güvenlik zafiyeti mevcut olan noktalarda eğitimli ve deneyimli güvenlik personellerimiz tarafından araç ve insan trafiğinin yönetilmesi ve gerekli kontroller yapmak suretiyle güvenlik hizmeti verilmektedir. · Devriye Güvenlik Hizmeti Belirlenmiş hizmet noktaları dışında oluşabilecek riskleri en aza indirmek amacıyla, insan ve araçlı olarak yapılan kontrolleri kapsar.

Elektronik Güvenlik Yönetimi

Güvenlik hizmetini vermiş olduğumuz site, avm, hastane, plaza vs. gibi tesislerdeki yangın ve alarm ihbar sistemleri ve güvenlik kameralarının 24 saat boyunca kesintisiz olarak izlenmesi, olağanüstü durumlarda uygun yönlendirmelerle gerekli aksiyonların alınmasının sağlanması çalışmalarıdır. Olası bir, asayiş, hırsızlık girişimi, şüpheli paket vb. olaylarda olay yerindeki güvenlik görevlisi uyarılır ve üst amirlere bilgi verilmek suretiyle aksiyon alınır.