MEDYA
7/24 Güvenlik Ümraniye Merkez’de BSH fabrikasında güvenlik Toplantısına, Ulusal Güvenlik ekibi de katıldı.
Çorlu’daki Orion Alışveriş Merkezi güvenlik ve korum hizmetlerini veren, ULUSAL GÜVENLİK firmasının talebi üzerine, Çorlu halkına Yangın ve savunma eğitimi verildi. Çorlu’daki Orion Alışveriş Merkezi güvenlik ve korum hizmetlerini veren, ULUSAL GÜVENLİK firmasının talebi üzerine, Çorlu halkına Yangın ve savunma eğitimi verildi.
Birçok hizmet alanında Gün Grup şirketi, KALİTELİ ve GÜVENİLİR hizmeti EGE’ye taşıyor. Firma Yönetim kurulu Başkanı, Sn. Eyüp Güntay, Gün group un hedefinin, Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniy Birçok hizmet alanında Gün Grup şirketi, KALİTELİ ve GÜVENİLİR hizmeti EGE’ye taşıyor. Firma Yönetim kurulu Başkanı, Sn. Eyüp Güntay, Gün group un hedefinin, Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunu belirtmiştir.
Güntay kardeşler, endüstriyel temizlik ve güvenlik sektöründe çok güçlü referanslarla birlikte hizmet veriyorlar. Kaliteden ödün vermeden hizmet sektöründe hızla büyüyen bir grup olmuştur. Güntay kardeşler, endüstriyel temizlik ve güvenlik sektöründe çok güçlü referanslarla birlikte hizmet veriyorlar. Kaliteden ödün vermeden hizmet sektöründe hızla büyüyen bir grup olmuştur.